Kariéra

s HPCG

SW Product Oriented Marketer

Pro našeho klienta ICT společnost se sídlem v Praze hledáme uchazeče na pozici Product Marketing Specialist. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky na podobné pozici, pokročilá znalost AJ, strukturovaný přístup a schopnost pečlivé analýzy a následné interpretace, velmi dobrá orientace v IT prostředí. Náplní práce je odpovědnost za detailní znalost produktu i konkurenčních řešení a příprava podkladů pro marketingový a obchodní tým. Dále návrh na rozvoj produktu a jeho komunikace s produktovým a DEV týmem.

Nabízíme motivační prostředí moderní velmi dynamicky se rozvíjející společnosti s globální působností (90+ zemí) a trvalým double-digit růstem. Atraktivní platové podmínky a řada dalších benefitů.

DX Business Consultant

Pro naši dceřinou společnost se sídlem v Praze hledáme uchazeče na pozici DX Business Consultant. Náplní práce jsou onsite konzultace u klientů z řad SME a poradenství s procesem digitalizace jejich podnikání. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky na podobné pozici, pokročilá znalost obchodních a BI procesů, strukturovaný přístup a schopnost pečlivé analýzy a následné interpretace, dobrá orientace v IT prostředí, znalost AJ alespoň na běžné komunikační úrovni a řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme motivační prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti s vysokým potenciálem růstu a flexibilní pracovní dobu. Atraktivní platové podmínky s přímou participací ze zisku.

Máte zájem?
Dejte nám o sobě vědět!

arrow&v

Děkujeme. Ozveme se.