Kariéra

s HPCG

Product Marketing Specialist

Pro našeho klienta ICT společnost se sídlem v Praze hledáme uchazeče na pozici Product Marketing Specialist. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky na podobné pozici, pokročilá znalost AJ, strukturovaný přístup a schopnost pečlivé analýzy a následné interpretace, velmi dobrá orientace v IT prostředí. Náplní práce je odpovědnost za detailní znalost produktu i konkurenčních řešení a příprava podkladů pro marketingový a obchodní tým. Dále návrh na rozvoj produktu a jeho komunikace.

Nabízíme motivační prostředí moderní velmi dynamicky se rozvíjející společnosti s globální působností (90+ zemí) a trvalým double-digit růstem. Atraktivní platové podmínky a řada dalších benefitů.

DX Business Consultant

Pro naši dceřinou společnost se sídlem v Praze hledáme uchazeče na pozici DX Business Consultant. Náplní práce jsou onsite konzultace u klientů z řad SME a poradenství s procesem digitalizace jejich podnikání. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky na podobné pozici, pokročilá znalost obchodních a BI procesů, strukturovaný přístup a schopnost pečlivé analýzy a následné interpretace, dobrá orientace v IT prostředí, znalost AJ alespoň na běžné komunikační úrovni a řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme motivační prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti s vysokým potenciálem růstu a flexibilní pracovní dobu. Atraktivní platové podmínky s přímou participací ze zisku.

Customer Care Manager

Pro náš autorský projekt Český Goodwill hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Customer care manager, který/á by měl na starost rozvoj partnerské sítě, péči o partnery projektu a členy KPCG zejména z řad předních českých podnikatelů (majitelé a CEO firem). Požadujeme minimálně ŠŠ vzdělání, reprezentativní jednání a dovednost dotahovat věci do konce, řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat v rámci ČR/SR. Výhodou je obdobná předchozí pracovní zkušenost a rámcová znalost mediální trhu a loyalty/partnerských programů.

Nabízíme atraktivní pracovní podmínky, flexibilní pracovní dobu a možnost být součást týmu úspěšného autorského projektu - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží.

Máte zájem?
Dejte nám o sobě vědět!

arrow&v

Dotazy? Rádi odpovíme.

HPCG, Revoluční Centrum, Revoluční 724/7, CZ - 110 00 Praha 1 

© 2010-2019 HPCG, všechna práva vyhrazena

Tento web využívá soubory cookies. Jeho používáním vyjadřujete souhlas - více informací.

  • Facebook HPCG
  • Instagram Český Goodwill
  • YouTube Český Goodwill