top of page

My jsme

HPCG

Rosteme spolu s Vámi

HPCG vyrostla se svými klienty jako strom. Kořeny představuje strategické poradenství v oblasti řízení podniku, kmenem stromu HPCG je marketingové poradenství a fullservice podpora vedoucí ke koruně pomyslného stromu - značce. Vše, co děláme, od optimalizace obchodních a marketingových procesů, přes implementaci změn až po realizaci kampaní nebo investic, je podřízeno efektivnímu budování značky - koruny stromu HPCG.

Naši klienti

Mezi naše klienty patří obchodní i průmyslové podniky, od malých a středních až po velké firmy ze segmentu B2C i B2B. Díky spolupráci s nimi jsme získali expertízu v širokém spektru odvětví, např. finanční služby a pojišťovnictví, informační technologie a telekomunikace, maloobchod a spotřební zboží, stavebnictví a nemovitosti, veřejný sektor, zábavní průmysl a média, zpracovatelská a průmyslová výroba, aj.

Mise

Naší misí je poskytovat kvalitní ucelené poradenství v oblasti řízení podniku a budování značky, a tím přispívat k rozvoji podnikatelského prostředí v České republice.

Vize

Naší vizí je stát se partnerem první volby všem, kdo mají zájem budovat silnou značku na stabilních základech odpovědného podnikání.

Společenská odpovědnost

V HPCG vyznáváme tradiční hodnoty, etické jednání a zakládáme si na budování dlouhodobých, férových a transparentních vztahů s našimi klienty, zaměstnanci a obchodními partnery.  Náš závazek společenské odpovědnosti bereme vážně, a tak aktivně podporujeme a přispíváme na charitativní projekty, jsme šetrní k životnímu prostředí a pomáháme edukovat v oblasti etického jednání.

Snažíme se pomáhat tam, kde je to v našich silách.

Potkejte se s námi
Ing. Lenka Hlavatá, MBA

managing partner

lenka.hlavata(at)hpcg.cz

Lenka - 6_edited.jpg
Ing. Petr Hlavatý

zakládající partner

petr.hlavaty(at)hpcg.cz

foto_PH_edited.jpg
Sjednejte si schůzku
Markéta Nová

office manager

marketa.nova(at)hpcg.cz

(+420) 602 700 327

bottom of page