top of page

Firmy Firmám:

pomáhejme si zmírnit dopady

COVID-19

HPCG na platformě Český Goodwill přináší podporu firmám personálně a hospodářsky zasaženým dopady pandémie tzv. koronaviru (SARS-CoV-2).

Cílem je vzájemná podpora firem firmám - nejen z řad členů rodiny Český Goodwill. Nabídněte služby a produkty, které mohou pomoci ostatním s bojem proti dopadům pandémie, nebo naopak požádejte o pomoc, kterou právě potřebujete nejvíce. Od materiální podpory, přes služby, až po personální zdroje.

V duchu skutečné společenské odpovědnosti TVOŘÍME GOODWILL, SPOJUJEME ZNAČKY.
Pomozte nám svým aktivním přístupem minimalizovat negativní dopady na ekonomiku Česka. Aktuálně tím pomůžete ostatním, dlouhodobě sami sobě a společně našim potomkům.

Online nabídky a poptávky pomoci naleznete na FB skupiny "ČG - Firmy Firmám" nebo LinkedIn "ETN - Plaťme včas".

Společně to dokážeme!

Zapojte se! Je to snadné...

Máte volné kapacity a rádi byste pomohli ostatním firmám a podnikatelům? Potřebujete požádat o pomoc ostatní firmy a podnikatele zapojené do projektu? Jednoduše vyplňte formulář a my vaši žádost předáme těm, kdo by vám mohli pomoci / nebo vaši pomoc využít. 

Provozovatel webových stránek (HPCG) se nezavazuje, že bude vaše nabídka / žádost o pomoc vyřízena. Odesílatel odesláním formuláře bere na vědomí, že se jedná pouze o dobrovolnou iniciativu, z které nevznikají práva, povinnosti ani nároky žádné ze zúčastněných stran. 

Odesláním formuláře Odesílatel vyjadřuje svůj souhlas s Prohlášení o ochraně osobních údajů 

Připojte se
do online skupiny!
  • Facebook
  • LinkedIn Sociální Icon
bottom of page