Tvoříme goodwill

klienti

Management Consulting

Naši klienti

Mezi naše klienty patří obchodní i průmyslové podniky, firmy ze segmentu B2C i B2B. Díky spolupráci s nimi jsme získali expertízu v širokém spektru odvětví, např. finanční služby a pojišťovnictví, informační technologie a telekomunikace, maloobchod a spotřební zboží, stavebnictví a nemovitosti, veřejný sektor, zábavní průmysl a média, zpracovatelská a průmyslová výroba, aj.

Klienty HPCG lze typicky rozdělit do pěti základních skupin:

 1. BUSINESS EXCELLENCE

  Máte perfektně nastavený a fungující byznys, ale neusínáte na vavřínech, protože víte, že ani Vaše konkurence nikdy nespí? Toužíte po dokonalosti? Takové vlastnosti jsou výsadou králů. Dokonalost tvoří detaily, které člověk snadno přehlédne v návalu každodenních starostí. Nabízíme Vám objektivní pohled zvenčí, nezávislý a nezaujatý, který Vám pomůže všechny detaily odhalit a podpořit Vaši značku na cestě k dokonalosti.

 2. BUSINESS DEVELOPMENT

  Dosáhli jste bodu zvratu? Chcete růst dál, nebo zefektivnit stávající kapacity a uvolnit si tak disponibilní zdroje? Hledáte nové tržní příležitosti? Pomůžeme Vám posunout se dál.

 3. TROUBLE

  Podnikáte a snažíte se již řadu let, ale krize Vám vzala motivaci a sílu pokračovat dále? Nevzdávejte se a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám opět rozsvítit Vaše světlo na konci tunelu a dát čerstvý vítr do plachet Vaší značce.

 4. M&A

  Podnikáte a úspěšně budujete již dlouhá léta a začínáte mít pocit, že je čas předat otěže a začít si užívat plodů Vašeho celoživotního snažení? Pak je právě nejvyšší čas kontaktovat nás. Poradíme Vám, jak hodnotu Vaší značky před takovým významným krokem maximalizovat a vytěžit z ní co nejvíce.

 5. START UP

  Chcete rozjet vlastní podnikání, anebo uvádíte na trh nový produkt či službu? Chcete být maximálně úspěšní již od počátku? Chybami se člověk učí, ale Vy se můžete poučit z chyb jiných a získat best practise, pokud využijete našich služeb. Poradíme Vám, jak na to, aby se Vaše mladá značka na trhu co nejdříve etablovala.

Navigace