Tvoříme goodwill

Další (ne)povedená spotřebitelská soutěž na obzoru?

26/09/2012

Datart International, a.s. se pomyslně vsadil s potencionálními zákazníky (nebo snad hackery?) o ultrabooky běžící na platformě Intel, které jsou zabezpečeny, dle vyjádření Intelu, neprolomiteným bezpečnostním systémem chránícím data proti odcizení. DATART doslova uvádí:

"Anti-theft nejde obejít. Vsadíme se? Na vybraných prodejnách (v Praze Pankrác, Anděl a Chodov, v Brně Vaňkovka, v Ostravě Nová Karolina, v Bratislavě Avion Shopping Park) je připraven Ultrabook zabezpečený službou Anti-theft. Kdokoliv se jej může pokusit odemknout. Dovolené je téměr cokoliv! Podle nás ochranu nikdo neprolomí. Přesvědčte nás o opaku!"

Jsme velmi zvědavi, zda DATART sázku vyhraje, nebo čeští a případně i slovenští zákazníci nad Anti-theft vyzrají a budou si houfně chodit do obchodů pro nové ultrabooky, tak jako např. u "proslavené" vědomostní SMS soutěže O2 o BMW řady 1.

Co je ultrabook? Ultrabook je relativní novinkou na trhu (uvedl jej na trh právě Intel), na rozdíl od klasického notebooku má menší hmotnost i rozměry, dosahuje však podobných výkonostních parametrů, což jej odlišuje od netbooku, který má obdobné rozměry jako ultrabook, ale výrazně zaostává svým výkonem.

Zdroj: datart a hpcg

archiv aktualit...