Tvoříme goodwill

HPCG spustila 2. ročník ocenění Slovenský Goodwill

14/05/2018

Už podruhé se koná na Slovensku projektu ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, jehož autorem a organizátorem je poradenská skupina HPCG. Do konce června má veřejnost opět možnost vyslovit své poděkování a veřejné uznání firmám a podnikatelům, kterých si váží za jejich poctivou práci a zodpovědný přístup k podnikání.

Nominace lze zasílat on-line prostřednictvím jednoduchého formuláře na www.slovenskygoodwill.sk. 30. června se nominační fáze uzavře a začne zpracování nominací. "V letních měsících opět budeme oslovovat nominované s informací o jejich nominaci a s žádostí o přijetí," přibližuje průběh projektu jeho manažerka Markéta Nová, a dodává: "Zároveň budeme připravovat medailonky finalistů tak, aby o půlnoci 31. srpna mohly být uveřejněné na webu projektu."

Tam také bude po celé září probíhat hlasování veřejnosti, které rozhodne o novém nositeli titulu Osobnost Slovenský Goodwill 2018. Zasedne rovněž odborná porota, aby vybrala nejsilnější podnikatelské příběhy v základních kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Podporovatel. Ocenění budou slavnostně vyhlášení 18. října v Bratislavě. Třešinkou na dortu bude letos slavnostní setkání česko-slovenských podnikatelů 25. října v Praze spojené s oslavou 100. výročí česko-slovenské státnosti.

Řezbář Milan Krajňák se loni stal historicky první Osobností Slovenský Goodwill.

V premiéře HPCG představila projekt Slovenský Goodwill loni v květnu. Podobně jako při startu projektu v ČR bylo přijato celkem 24 nominací. Ze 17 finalistů bylo 6 firem oceněno na galavečeru 7. 11. 2017. Jedinečnou atmosféru slavnostního večera si můžete připomenout ve fotogalerii (otevře se v novém okně).

Zdroj: HPCG

archiv aktualit...