Tvoříme goodwill

HPCG vydává exkluzivní publikaci mapující 5 let ocenění Český Goodwill

14/03/2018

Výroční publikace, která představuje nejinspirativnější příběhy podnikatelů nominovaných na ocenění Český Goodwill v ročnících 2013 - 2017. Inspirují, motivují, udávají trendy, jsou vzorem, jdou příkladem. Tvoří reálné hodnoty a páteř české ekonomiky. Obyčejní lidé, kteří se stali podnikateli.

Rozhodli se podnikat a převzít odpovědnost za sebe, své zaměstnance, jejich rodiny a mnoho dalších lidí, kteří z jejich podnikání profitují. 15 úspěšných lídrů s neobyčejně silným duchem. Nestydí se za to, že jsou podnikateli, protože podnikají poctivě...

Publikaci vydává HP N Media s.r.o., člen skupiny HPCG, grafické práce zajistila agentura X Production a o špičkový tisk se postarala Tiskárna Libertas. Mediálním partnerem je FTV Prima, která zaštiťuje online a TV kampaň i distribuci na prémiových novinových stáncích po celé ČR. 

Slavnostní křest se uskutečnil za účasti významných osobností veřejného života, zpovídaných podnikatelů a členů realizačního týmu v nádherných prostorách Café Mozart na Staroměstském náměstí s přímým výhledem na Pražský orloj.

Kmotrem se stal známý český herec, moderátor a dabér Zdeněk Podhůrský, který stál u počátků ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, a byl moderátorem prvního i druhého galavačera Český Goodwill 2013 a 2014.

…a co Vy? Necháte se inspirovat?

Zdroj: HPCG a Český Goodwill; Foto: FTV Prima

archiv aktualit...